Prikazuje se svih 48 rezultata

Broadcom MegaRAID 9560-16i RAID kontroler PCI Express x8 4.0 12 Gbit/s

11.500,00 kn (1.526,31 €)
Storage temperature (T-T): -45 – 105 °C Operating temperature (T-T): 10 – 55 °C Operating relative humidity (H-H): 20 –

Broadcom MegaRAID 9560-8i RAID kontroler PCI Express x8 4.0 12 Gbit/s

8.812,00 kn (1.169,55 €)
Storage relative humidity (H-H): 5 – 95% Operating temperature (T-T): 10 – 55 °C Storage temperature (T-T): -45 – 105

Broadcom SAS 9300-8e sučelje kartice/adapter mini SAS Interno

4.543,00 kn (602,96 €)
Data transfer rate (max): 12 Gbit/s Mean time between failures (MTBF): 2800000 h Internal: Y RoHS compliance: Y Product colour:

Broadcom MegaRAID 9440-8i RAID kontroler PCI Express x8 3.1 12 Gbit/s

4.090,00 kn (542,84 €)
Voltage: 3.3, 12 V Storage temperature (T-T): -45 – 105 °C Operating relative humidity (H-H): 20 – 80% Operating temperature

Broadcom SAS 9300-8i kartice sučelja/adapter SAS, SATA interni

3.523,00 kn (467,58 €)
Processor model: LSI SAS3008 Built-in processor: Y Data transfer rate (max): 12 Gbit/s Mean time between failures (MTBF): 2800000 h

PLANET MC-700 mrežni medijski pretvarač crni

1.672,00 kn (221,91 €)
LED indicators: Y Product colour: Black Safety: FCC, CE AC input frequency: 50 – 60 Hz Power consumption (typical): 40

PLANET GT-1205A mrežni medijski konverter 1000 Mbit/s crni

967,00 kn (128,34 €)
Product colour: Black LED indicators: Y Internal: N DIN rail mounting: Y Input voltage: 5 V Input current: 2 A

PLANET IGT-805AT mrežni medijski pretvarač 1000 Mbit/s Plavi

909,00 kn (120,65 €)
Internal: N Product colour: Blue LED indicators: Y DIN rail mounting: Y Housing material: Metal International Protection (IP) code: IP30

Planet IFT-802TS15 mrežni medijski pretvarač 100 Mbit/s 1310 nm Jednomodni crni

897,00 kn (119,05 €)
Product colour: Black Internal: N LED indicators: Y Input voltage: 12 – 48 V Power consumption (typical): 3 W Storage

PLANET RS232/RS-422/RS485 na Ethernet serijski poslužitelj

824,00 kn (109,36 €)
Networking standards: IEEE 802.3u, IEEE 802.3 Flow Control type: DTR/DSR, RTS/CTS, XON/XOFF Data bits: 7, 5, 8, 6 Serial ports

ASUS Hyper M.2 x16 Gen 4 kartice sučelja/adapter Interno

727,00 kn (96,49 €)
Data transfer rate (max): 256 Gbit/s Harmonized System (HS) code: 84733020 Easy to install: Y Number of expansion slots: 4

Mikrotik S-3553LC20D mrežni primopredajni modul 1250 Mbit/s SFP

650,00 kn (86,27 €)
Maximum transfer distance: 20000 m Fiber optic connector: LC Interface type: SFP Maximum data transfer rate: 1250 Mbit/s

PLANET GT-802 mrežni medijski konverter 1000 Mbit/s 850 nm crni

630,00 kn (83,62 €)
LED indicators: Y Internal: N Product colour: Black Input current: 2 A Power consumption (typical): 5.6 W Input voltage: 5

TP-LINK AC1900 Wi-Fi proširenje dometa

556,00 kn (73,79 €)
Sustainability compliance: Y Sustainability certificates: RoHS, CE LED indicators: Y Product colour: White Reset button: Y Mounting type: Wall Power

PLANET FT-801 mrežni medijski pretvarač 100 Mbit/s 1310 nm Multi-mode Black

483,00 kn (64,11 €)
Housing material: Metal LED indicators: Y Internal: N Product colour: Black Input voltage: 5 V Input current: 2 A Operating

PLANET GT805A mrežni medijski pretvarač 1000 Mbit/s Multi-mode Black

461,00 kn (61,19 €)
DIN rail mounting: Y Internal: N Product colour: Black LED indicators: Y Input voltage: 5 V Power consumption (typical): 5.6

ASUS HYPER M.2 X16 CARD V2 kartice sučelja/adapter Interno

421,00 kn (55,88 €)
Bandwidth: 128 Gbit/s Harmonized System (HS) code: 84733020 Internal: Y Width: 202 mm Depth: 13 mm Height: 96 mm Manual:

Roline VALUE PCIe kontroler 4×USB3.0 port

339,00 kn (44,99 €)
Description – Expand your PC with two SuperSpeed USB 3.0 ports. – 4× USB 3.0 Type A ports – Compliant

Roline VALUE PCIe kontroler 2×RS232/1×Parallel

325,00 kn (43,13 €)
– Expand your PC with two serial and one parallel interfaces – Serial (RS-232) interface: * Fast Data Rates of

TP-LINK MC210CS mrežni medijski pretvarač 1000 Mbit/s 1310 nm Jednomodni crni

272,00 kn (36,10 €)
Product colour: Black RoHS compliance: Y LED indicators: Power Internal: N Power consumption (max): 5.5 W Operating temperature (T-T): 0

TP-LINK Gigabit Multi-Mode Media Converter

263,00 kn (34,91 €)
Sustainability certificates: RoHS Product colour: Black LED indicators: Link Internal: Y Power consumption (typical): 5.5 W Storage relative humidity (H-H):

DeLOCK 89301 kartice sučelja/adapter USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Interno

257,00 kn (34,11 €)
Chipset: VLI Purpose: PC Internal: Y Windows operating systems supported: Windows 7 Home Premium x64, Windows Vista Home Basic x64,

Edimax GP-101ST mrežni razdjelnik Black Power over Ethernet (PoE)

240,00 kn (31,85 €)
Wall mountable: Y Product colour: Black Plug and Play: Y Adjustable output voltage: Y Output current (5V): 2 A Power

TP-LINK Gigabit WDM Media Converter

226,00 kn (30,00 €)
Product colour: Black Internal: N LED indicators: Link, Power, Activity Output current: 0.6 A Output voltage: 5 V Operating temperature

TP-LINK MC112CS mrežni medijski pretvarač 100 Mbit/s Single-mode Black

223,00 kn (29,60 €)
Sustainability certificates: RoHS Product colour: Black Internal: N LED indicators: Y Power consumption (max): 2.41 W Operating relative humidity (H-H):

Mikrotik S-31DLC20D mrežni primopredajni modul 1250 Mbit/s SFP 1310 nm

209,00 kn (27,74 €)
Interface type: SFP Wavelength: 1310 nm Maximum transfer distance: 20000 m Fiber optic connector: LC Maximum data transfer rate: 1250

TP-LINK 10/100Mbps WDM konverter medija

204,00 kn (27,08 €)
Product colour: Black LED indicators: Power, Speed Internal: N RoHS compliance: Y Power consumption (max): 2.49 W Storage relative humidity

TP-LINK PoE+ injektor

192,00 kn (25,48 €)
Product colour: Black Plug and Play: Y Wall mountable: Y Maximum operating distance: 100 m AC adapter input voltage: 100

TP-LINK Gigabit WDM Media Converter

189,00 kn (25,08 €)
LED indicators: Y Product colour: Black Internal: N Input current: 0.6 A Input voltage: 5 V Operating relative humidity (H-H):

TP-LINK Gigabit WDM Media Converter

182,00 kn (24,16 €)
Product colour: Black LED indicators: Link, Power, Activity Internal: N Output voltage: 5 V Output current: 0.6 A Storage relative

TP-LINK Gigabit WDM Media Converter

182,00 kn (24,16 €)
Product colour: Black Input voltage: 5 V Input current: 0.6 A Storage relative humidity (H-H): 5 – 90% Operating temperature

TP-LINK 1000base-BX WDM SFP modul mrežni primopredajni modul 1250 Mbit/s

165,00 kn (21,90 €)
Plug and Play: Y Operating relative humidity (H-H): 10 – 90% Operating temperature (T-T): 0 – 70 °C Storage relative

TP-LINK TL-POE150S v3 mrežni razdjelnik Black Power over Ethernet (PoE)

163,00 kn (21,63 €)
Product colour: Black Plug and Play: Y Power LED: Y Power over Ethernet (PoE): Y Input voltage: 48 V Output

TP-LINK Gigabit SFP Media Converter

158,00 kn (20,97 €)
LED indicators: Link Power consumption (max): 3.95 W Operating relative humidity (H-H): 10 – 90% Storage temperature (T-T): -40 –

TP-LINK TL-POE4824G PoE adapter Gigabit Ethernet 48 V

143,00 kn (18,98 €)
Sustainability certificates: RoHS Product colour: White Plug and Play: Y LED indicators: Power Power over Ethernet (PoE) voltage: 48 V

TP-LINK MiniGBIC modul

139,00 kn (18,45 €)
Plug and Play: Y Input voltage: 3.3 V Operating temperature (T-T): 0 – 70 °C Storage temperature (T-T): -40 –

TP-LINK TL-POE10R v4 mrežni razdjelnik Black Power over Ethernet (PoE)

124,00 kn (16,46 €)
Plug and Play: Y Product colour: Black LED indicators: Power Input voltage: 5, 9, 12 V Power over Ethernet (PoE):

TP-LINK 10/100 Mbps WDM konverter medija

122,00 kn (16,19 €)
Sustainability certificates: RoHS Internal: N Product colour: Black LED indicators: Activity, Link, Power Output current: 0.6 A Output voltage: 5

TP-LINK 10/100 Mbps WDM konverter medija

107,00 kn (14,20 €)
Sustainability certificates: RoHS Product colour: Black Internal: N LED indicators: Link, Activity, Power Output voltage: 5 V Output current: 0.6

TP-LINK TL-SM321A mrežni primopredajni modul Svjetlovodni 1250 Mbit/s SFP

105,00 kn (13,94 €)
Sustainability certificates: RoHS Operating relative humidity (H-H): 10 – 90% Storage temperature (T-T): -40 – 80 °C Storage relative humidity

Lanberg PCE-US3-004 kartice sučelja/adapter Interni USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)

104,00 kn (13,80 €)
Plug and Play: Y Bandwidth: 5 Gbit/s Product colour: Green, Metallic Internal: Y Operating relative humidity (H-H): 10 – 90%

Orico M.2 NVME to PCI-E 3.0 x4, do 2TB×2 Single disk, Expansion Card (ORICO PDM2)

83,00 kn (11,02 €)
– Internal Interface: M-key/B-Key – Supported Slots: PCIe 3.0 Gen3 x4 – Supported SSD: 2230/2242/2260/2280, PCI-E Channel NVME/SATA Protocol M.2

Orico M.2 NVME to PCI-E 3.0 X4 , do 2TB Single disk, Expansion Card ORICO PSM2-BP)

72,00 kn (9,56 €)
– Internal Interface: M.2 M-key Interface – Supported Slots: PCIe 3.0 Gen3 x4 (compatible with mainboard x4/x8/x16 slots) – Supported

Gembird PEX-M2-01 sučelje kartice/adapter Interni M.2, PCIe

69,00 kn (9,16 €)
Internal: Y Height: 12 mm Depth: 55 mm Width: 101 mm Weight: 50 g Host interface: PCIe NVMe: Y Expansion

Lanberg PCI-US2-005 kartice sučelja/adapter Interni USB 2.0

63,00 kn (8,36 €)
Internal: Y Height: 12 mm Weight: 41 g Depth: 115 mm Width: 83.6 mm Windows operating systems supported: Windows XP,

Lanberg PCE-US3-002 kartice sučelja/adapter Interni USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)

60,00 kn (7,96 €)
Plug and Play: Y Data transfer rate (max): 5 Gbit/s Internal: Y Operating temperature (T-T): 0 – 50 °C Operating

Kartica za proširenje, adapter M.2 NVMe M-Key PCI-E Savio AK-41

39,00 kn (5,18 €)
Data transfer rate (max): 5 Gbit/s Internal: Y Host interface: PCI Output interface: M.2 Expansion card standard: PCIe 3.0