Ubiquiti U6-Mesh - UniFi Access Point WiFi 6 Mesh

Ubiquiti U6-Mesh - UniFi Access Point WiFi 6 Mesh

Dostupno
220,00 €
PDV u cijeni
SKU: AC R2

MikroTik RBwAPG-5HacD2HnD, wAP AC, White, revision 2

MikroTik RBwAPG-5HacD2HnD, wAP AC, White, revision 2

Dostupno
93,50 €
PDV u cijeni

Ubiquiti U6-Enterprise - UniFi6 Enterprise

Ubiquiti U6-Enterprise - UniFi6 Enterprise

Dostupno
350,63 €
PDV u cijeni
SKU: P AX2

MikroTik RouterBOARD C52iG-5HaxD2HaxD-TC, hAP ax2

MikroTik RouterBOARD C52iG-5HaxD2HaxD-TC, hAP ax2

Dostupno
105,88 €
PDV u cijeni
SKU: R C20

TP-Link AC750 Wireless Dual Band Router

TP-Link AC750 Wireless Dual Band Router

Dostupno
31,63 €
PDV u cijeni
SKU: R C50

TP-Link AC1200 Wireless Dual Band Router

TP-Link AC1200 Wireless Dual Band Router

Dostupno
33,00 €
PDV u cijeni
SKU: R C54

TP-Link Archer C54 AC1200 Wireless Dual Band Router

TP-Link Archer C54 AC1200 Wireless Dual Band Router

Dostupno
30,25 €
PDV u cijeni
SKU: FK20M

Teltonika 4 pin power cable with 4-way screw terminal (2m long)

Teltonika 4 pin power cable with 4-way screw terminal (2m long)

Dostupno
9,63 €
PDV u cijeni
SKU: NEL-D

Ezviz Solar panel 6V max 1030mA

Ezviz Solar panel 6V max 1030mA

Dostupno
38,23 €
PDV u cijeni

Ubiquiti USW-Pro-Aggregation - UniFi 28 Fiber Ports 10 Gigabit Aggregation Switch

Ubiquiti USW-Pro-Aggregation - UniFi 28 Fiber Ports 10 Gigabit Aggregation Switch

Dostupno
1.122,00 €
PDV u cijeni
SKU: 4S+IN

MikroTik Cloud Router Switch with 4x 10G SFP slots 1x GbE

MikroTik Cloud Router Switch with 4x 10G SFP slots 1x GbE

Dostupno
169,13 €
PDV u cijeni
SKU: 2S+IN

MikroTik Cloud Smart Switch CSS610-8P-2S IN

MikroTik Cloud Smart Switch CSS610-8P-2S IN

Dostupno
243,38 €
PDV u cijeni

Ubiquiti Networks 24xGbE RJ45 with 16 of them 802.3at PoE ports 2x 1G...

Ubiquiti Networks 24xGbE RJ45 with 16 of them 802.3at PoE ports 2x 1G SFP Slots with ...

Dostupno
478,50 €
PDV u cijeni

Planet 16-Port 10 100 1000T 802.3at PoE 2-Port 10 100 1000T 2-Port 1000X...

Planet 16-Port 10 100 1000T 802.3at PoE 2-Port 10 100 1000T 2-Port 1000X SFP Desktop ...

Dostupno
243,38 €
PDV u cijeni
SKU: S105G

TP-Link 5-Port 1GbE RJ45 Metal Desktop Switch

TP-Link 5-Port 1GbE RJ45 Metal Desktop Switch

Dostupno
15,13 €
PDV u cijeni
SKU: 1005D

TP-Link 5-Port Gigabit Desktop Switch

TP-Link 5-Port Gigabit Desktop Switch

Dostupno
16,50 €
PDV u cijeni

Ubiquiti UniFi Switch USW-Pro-24

Ubiquiti UniFi Switch USW-Pro-24

Dostupno
507,38 €
PDV u cijeni
SKU: 1008G

TP-Link 8-Port 1GbE RJ45 Plastic Desktop Switch

TP-Link 8-Port 1GbE RJ45 Plastic Desktop Switch

Dostupno
23,38 €
PDV u cijeni

Ubiquiti Networks POE Wall Mounting Bracket

Ubiquiti Networks POE Wall Mounting Bracket

Dostupno

Ubiquiti UACC-OM-SM-1G-S-2 (UF-SM-1G-S) - U Fiber

Ubiquiti UACC-OM-SM-1G-S-2 (UF-SM-1G-S) - U Fiber

Dostupno
39,88 €
PDV u cijeni

Planet Single Port Ultra POE Injector (60 Watts) End Span Mid Span

Planet Single Port Ultra POE Injector (60 Watts) End Span Mid Span

Dostupno
67,38 €
PDV u cijeni
SKU: 36-20

Sandberg USB-C to 4 x USB 3.0 Hub SAVER

Sandberg USB-C to 4 x USB 3.0 Hub SAVER

Dostupno
17,88 €
PDV u cijeni
SKU: AP653

TP-Link AX3000 bežična pristupna točka stropna/zidna

Ultra-Fast WiFi 6 Speeds: - Simultaneous 574 Mbps on 2.4 GHz and 2402 Mbps on 5 GHz ...

Dostupno
112,70 €
PDV u cijeni
SKU: 56903

Mikrotik RB5009 rackmount kit (for mounting up to four RB5009 in rack)

- With this kit you can mount up to four indoor RB5009 or L009 routers in a single 1U ...

Dostupno
9,23 €
PDV u cijeni
SKU: 64427

Mikrotik NetBox 5 ax AP/CPE/Point-to-point, 5GHz wireless, POE-IN, USB port, GIGABIT Ethernet, 256...

A Wi-Fi 6 upgrade of the popular NetBox 5. AP/CPE/Point-to-point – it can do it all! - ...

Dostupno
120,70 €
PDV u cijeni
SKU: 64413

Mikrotik Chateau 5G R16, Quad-core 448-896 (auto) MHz CPU, 256MB RAM, 5×1G Ethernet...

- Ultra-fast 5G mobile internet for every home or office – speeds go up, price goes down! ...

Dostupno
511,80 €
PDV u cijeni
SKU: .8787

Roline optički kabel 9/125µm LC-LC singlemode Duplex, LSOH, 20m, žuti

- ROLINE LSOH fiber optic patch cable with single mode fibers in OS2 quality. - Cable ...

Dostupno
14,38 €
PDV u cijeni
SKU: 55603

Mikrotik RouterBOARD RB5009UG+S+IN, ARMv8 CPU, 1GB DDR4 RAM, 1GB NAND, 1×2.5Gbit LAN, 7×1Gbit...

- The ultimate heavy-duty home lab router with USB 3.0, 1G and 2.5G Ethernet and a 10G ...

Dostupno
246,29 €
PDV u cijeni
SKU: 59036

Mikrotik ATL LTE18 kit, 1.2GHz CPU, 256MB RAM, 1×G-LAN, PoE IN, LTE CAT18...

- The world keeps changing, but one thing remains certain: you’ve got to stay connected. ...

Dostupno
297,69 €
PDV u cijeni
SKU: 51210

Mikrotik Cloud Router Switch CRS354-48P-4S+2Q+RM, 48xG-LAN (svi PoE-out), 4x10G SFP+, 2x40G QSFP+ cages,...

- If you are looking for a single switch that will put your network setup ahead of the ...

Dostupno
1.066,54 €
PDV u cijeni
SKU: 58263

Mikrotik hAP ax2,Wi-Fi 6, C52iG-5HaxD2HaxD-TC, Quad-Core 864MHz CPU, 1GB RAM, 5×Gbit LAN (1×Gbit...

- Its time to supercharge your home network with the Generation 6 wireless network and ...

Dostupno
106,51 €
PDV u cijeni
SKU: 48559

Mikrotik Cloud Router Switch CRS354-48G-4S+2Q+RM, 48×G-LAN RJ45, 4×10G SFP+, 2×40G QSFP+, RouterOS L5,...

- If you are looking for a single switch that will put your network setup ahead of the ...

Dostupno
595,66 €
PDV u cijeni
SKU: 54015

Mikrotik SFP/SFP+/SFP28 module 1/10/25G, Single Mode, 10km, 1310nm, (XS+31LC10D)

- This unit is a direct upgrade of our previous 10G SFP+ 10 km module: more functionality ...

Dostupno
169,80 €
PDV u cijeni
SKU: .1219

Roline VALUE zidni nosač za TV 32"-55", podesivi nagib, nosivost 40kg, crni

- Stable and tiltable TV wall mount with just 27mm wall distance - the load capacity is ...

Dostupno
11,04 €
PDV u cijeni
SKU: AX73

TP-Link AX5400 Archer AX73 bežični usmjerivač (Dual-Band Router Wi-Fi 6) 574Mbps/4804Mbps (2.4GHz/5GHz), CPU...

Features - Gigabit WiFi for 8K Streaming - 5400 Mbps WiFi for faster browsing, ...

Dostupno
130,58 €
PDV u cijeni
SKU: 36712

Mikrotik Full power 48V, 1.46A, 70W napajanje (48POW)

- 48V 1.46A 70W Power Adapter + Power plug Specifications - Current: 1.46A - Input ...

Dostupno
21,39 €
PDV u cijeni
SKU: 53140

Mikrotik SFP/SFP+/SFP28 1/10/25G direct attach cable, 1.0m (XS+DA0001)

- We are releasing new direct attach cables that support not only SFP 1G and SFP+ 10G, ...

Dostupno
34,73 €
PDV u cijeni
SKU: X60-2

TP-Link AX5400 Deco X60 (2-pack), Dual-Band Mesh Wi-Fi 6, 574Mbps/2402Mbps (2.4GHz/5GHz), 802.11ax/ac/n/a/b/g, 2×G-LAN,...

- Faster Connections: Wi-Fi 6 speeds up to 3.000Mbps - 2.402Mbps on 5GHz and 574Mbps on ...

Dostupno
225,53 €
PDV u cijeni
SKU: 51453

Mikrotik SFP/SFP+/SFP28 1/10/25G direct attach cable, 3m (XS+DA0003)

- We are releasing new direct attach cables that support not only SFP 1G and SFP+ 10G, ...

Dostupno
48,01 €
PDV u cijeni
SKU: 50554

Mikrotik LtAP LTE6 kit, 880MHz CPU, 128MB RAM, 1×GLAN, 2.4Ghz 802.11b/g/n, antena, LTE...

- LtAP LTE6 kit is a compact 4G (LTE) capable weatherproof wireless access point - ...

Dostupno
286,81 €
PDV u cijeni
SKU: 50143

Mikrotik LHG LTE6 kit, 17dBi 25° LTE direkciona antena, 650MHz CPU, 64MB RAM,...

- The LHG LTE6 kit is a device for very remote locations that are within cellular network ...

Dostupno
210,76 €
PDV u cijeni
SKU: T4E

TP-Link AC1200 Archer T4E bežični Dual-Band PCI-E adapter 300Mbps/867Mbps (2.4GHz/5GHz), 802.11a/b/g/n/ac, 2×odvojive antene...

- Easy Installation - Plug the adapter into an available PCI-E slot to upgrade your ...

Dostupno
23,83 €
PDV u cijeni
SKU: 36199

Mikrotik SFP+ module 10G SM 10km 1310nm (S+31DLC10D)

- S+31DLC10D is a 10G SFP+ transceiver with a LC connector, 1310nm, for up to 10 ...

Dostupno
130,31 €
PDV u cijeni
SKU: 47061

Mikrotik Cloud Router Switch CRS312-4C+8XG-RM, 8×1G/2.5G/5G/10G RJ45, 4×Combo ports (1G/2.5G/5G/10G RJ45 ili 10G...

- Switch of the future: the first MikroTik product with 10G RJ45 Ethernet ports and ...

Dostupno
747,78 €
PDV u cijeni
SKU: 46489

Mikrotik quickMOUNT-X za SXTsq proizvode (QM-X)

- Recently weve seen a demand for additional pole-mounting options for our popular SXTsq ...

Dostupno
3,68 €
PDV u cijeni
SKU: 45348

Mikrotik SMA-muški/SMA-muški antenski kabel, 1m (SMASMA)

- 1m SMA male to SMA male cable, that can be used to connect your LTE card (with ACSMAUFL ...

Dostupno
8,56 €
PDV u cijeni
SKU: 44992

Mikrotik U.fl-SMA ženski pigtail kabel, za spajanje LTE kartice na vanjsku antenu (ACSMAUFL)...

- U.fl-SMA female pigtail, that can be used to connect your LTE card to an external ...

Dostupno
8,99 €
PDV u cijeni
SKU: 43894

Mikrotik quickMOUNT PRO za LHG antene (QMP-LHG)

- The quickMOUNT pro LHG is a advanced wall or pole mount adapter for our new LHG ...

Dostupno
7,80 €
PDV u cijeni
SKU: 42876

Mikrotik Cloud Router Switch CRS328-4C-20S-4S+RM, 800 MHz CPU, 512MB RAM, 24×SFP, 4×SFP+, 4×Combo,...

- The CRS328-4C-20S-4S+RM is a 28 independent port switch with a combo group - This ...

Dostupno
479,73 €
PDV u cijeni
SKU: 42605

Mikrotik SXTsq Lite5, RBSXTsq5nD, 16dBi 5GHz antena, Dual Chain 802.11bgn, 650MHz CPU, 64MB...

- The SXTsq Lite5 is a compact and lightweight outdoor wireless device with an integrated ...

Dostupno
47,55 €
PDV u cijeni
SKU: 43258

Mikrotik RB912R-2nD-LTm&R11e-LTE (LtAP mini LTE kit), 650MHz CPU, 64MB RAM, 1×LAN, 2.4Ghz 802.11b/g/n,...

- The LtAP mini LTE kit is a small waterproof wireless access point with a built in ...

Dostupno
157,69 €
PDV u cijeni
SKU: 41938

Mikrotik mANT LTE 5o 5dBi LTE antena, 2×SMA konektor

- The mANT LTE is an omnidirectional antenna specifically designed for LTE frequencies - ...

Dostupno
19,85 €
PDV u cijeni
SKU: 40014

Mikrotik antenski kabel 0.5m, RPSMA konektori (ACRPSMA)

- A super low loss 50cm long RPSMA cable for superior connection quality, suited for ...

Dostupno
6,56 €
PDV u cijeni
SKU: 38945

Mikrotik RouterBOARD RB1100AHx4, Annapurna Alpine AL21400 Cortex A15 CPU (4-cores, 1.4GHz/core), 1GB RAM,...

- Introducing RB1100AHx4, 13× Gigabit Ethernet ports Router, powered by Annapurna Alpine ...

Dostupno
328,99 €
PDV u cijeni
SKU: 36500

Mikrotik Cloud Router Switch CRS106-1C-5S, QCA8511 400MHz CPU, 128MB RAM, 1×Combo port (Gigabit...

- The Cloud Router Switch 106-1C-5S is a desktop size smart switch, equipped with one ...

Dostupno
64,10 €
PDV u cijeni
SKU: 34879

Mikrotik quickMOUNT PRO za male antene (QMP)

- The quickMOUNT pro is an advanced wall mount adapter for small point to point and ...

Dostupno
7,86 €
PDV u cijeni
SKU: 34825

Mikrotik SFP+ module 10G MM 300m 850nm (S+85DLC03D)

- S+85DLC03D is a 10G SFP+ transceiver with a LC connector, 850nm, for up to 300 meter ...

Dostupno
69,45 €
PDV u cijeni
SKU: 34129

Mikrotik RJ45 SFP 10/100/1000M bakreni modul (S-RJ01)

- S-RJ01 is RJ45 SFP 10/100/1000M copper module, compatible with most Gigabit SFP ports ...

Dostupno
35,69 €
PDV u cijeni
SKU: 33005

Mikrotik SFP module 1.25G SM 20km 1310nm (S-31DLC20D)

- S-31DLC20D is a 1.25G SFP transceiver with a 1310nm Dual LC connector, for up to 20 ...

Dostupno
27,41 €
PDV u cijeni
SKU: 34131

Mikrotik SFP module 1.25G MM 550m 850nm (S-85DLC05D)

- S-85DLC05D is a 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector, for up to 550 ...

Dostupno
20,85 €
PDV u cijeni
SKU: 32431

Mikrotik Gigabit PoE injector (RBGPOE)

- The new MikroTik Gigabit PoE adapter for powering any RouterBOARD over Gigabit ...

Dostupno
6,95 €
PDV u cijeni
SKU: 32425

Mikrotik High power 24V 2.5A napajanje (24HPOW)

- High power 24V 2.5A power supply + power plug - Recommended for long cable runs with ...

Dostupno
21,08 €
PDV u cijeni
SKU: .1121

Roline VALUE zidni nosač za monitor, 2 spoja, do 8kg, crni

Description - For screen sizes: 36 cm up to 61 cm - Weight capacity: up to 8 kg - ...

Dostupno
12,93 €
PDV u cijeni
SKU: .5034

Roline VALUE printer preklopnik 4-portni USB2.0, ručni

Description - This USB Switch offers the possibility for 4 PCs to share a single USB ...

Dostupno
18,45 €
PDV u cijeni
SKU: B0003

Hub Anker USB-C 4 w 1 5Gbps czarny

Hub Anker USB-C 4 w 1 5Gbps czarny

Dostupno
14,45 €
PDV u cijeni
SKU: B0002

Hub Anker 332 USB-C Single Display 5 w 1 4K HDMI czarny...

Hub Anker 332 USB-C Single Display 5 w 1 4K HDMI czarny

Dostupno
50,45 €
PDV u cijeni
SKU: U0003

UNITEK BLUETOOTH ADAPTER 5.3 BLE USB-A BLACK

UNITEK BLUETOOTH ADAPTER 5.3 BLE USB-A BLACK

Dostupno
6,36 €
PDV u cijeni
SKU: 00016
Dostupno
5,24 €
PDV u cijeni
SKU: 00015
Dostupno
4,83 €
PDV u cijeni
SKU: 00014
Dostupno
4,38 €
PDV u cijeni
SKU: 00013
Dostupno
4,80 €
PDV u cijeni
SKU: 00012
Dostupno
4,99 €
PDV u cijeni
SKU: 00011
Dostupno
5,70 €
PDV u cijeni
SKU: C002A
Dostupno
23,13 €
PDV u cijeni
SKU: 00010

Digitus LC OM4, 10m InfiniBand/fibre optic cable I-VH Narančasto

Digitus LC OM4, 10m, 10 m, I-VH, OM2, LC, LC

Dostupno
14,05 €
PDV u cijeni
SKU: 00008
Dostupno
5,70 €
PDV u cijeni
SKU: 00003

Digitus DK-2933-02 InfiniBand/fibre optic cable 2 m LC I-VH Žuto

Digitus DK-2933-02, 2 m, I-VH, OS2, LC, LC

Dostupno
4,56 €
PDV u cijeni
SKU: 00001

Digitus DN-95205 PoE prilagodnik Gigabit Ethernet 12 V

Digitus DN-95205, Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s, IEEE 802.3at, Crno, PoE, Zaštita ...

Dostupno
24,76 €
PDV u cijeni
SKU: 00015

ICY BOX IB-HUB1403A modularna utičnica Crno

ICY BOX IB-HUB1403A, Crno, Plastika, Napajanje, 68 mm, 69 mm, 70 mm

Dostupno
32,40 €
PDV u cijeni
SKU: 00002

Digitus DK-2933-01 InfiniBand/fibre optic cable 1 m LC I-VH Žuto

Digitus DK-2933-01, 1 m, I-VH, OS2, LC, LC

Dostupno
4,49 €
PDV u cijeni
SKU: 23974

Techly IDATA HDMI2-4K2 razdjelnik slike HDMI 2x HDMI

Techly IDATA HDMI2-4K2, HDMI, 2x HDMI, Crno, 600 MHz, 2160p, CE, FCC, RoHS

Dostupno
64,05 €
PDV u cijeni
SKU: F-1XD

Ei Electronics Funk-Rauchwarnmelder Ei650iRF

Ei Electronics Funk-Rauchwarnmelder Ei650iRF

Dostupno
93,50 €
PDV u cijeni
SKU: 00EUS

Netgear WAX630E Insight Managed WiFi 6E AXE7800 PoE++ Tri Band Access Point

Netgear WAX630E Insight Managed WiFi 6E AXE7800 PoE++ Tri Band Access Point

Dostupno
400,13 €
PDV u cijeni
SKU: 00EUS

Netgear WAX620 Dual Band AX3600 WLAN Insight Managed Access Point PoE+

Netgear WAX620 Dual Band AX3600 WLAN Insight Managed Access Point PoE+

Dostupno
262,63 €
PDV u cijeni
SKU: 00EUS

Netgear Insight Managed WiFi 6 AX1800 Dualband- Access Point (WAX610)

Netgear Insight Managed WiFi 6 AX1800 Dualband- Access Point (WAX610)

Dostupno
188,38 €
PDV u cijeni
SKU: 00EUS

NETGEAR Insight Cloud Managed WiFi 6 AX1800 Dual Band Outdoor Access Point (WAX610Y)...

NETGEAR Insight Cloud Managed WiFi 6 AX1800 Dual Band Outdoor Access Point (WAX610Y), ...

Dostupno
198,00 €
PDV u cijeni
SKU: 03047

AVM FRITZ!Box 6670 bežični usmjerivač Dvofrekvencijski (2,4 GHz / 5 GHz) Bijelo

AVM FRITZ!Box 6670, Wi-Fi 7 (802.11be), Dvofrekvencijski (2,4 GHz / 5 GHz), Ethernet LAN ...

Dostupno
281,88 €
PDV u cijeni
SKU: 02914

FRITZ!Box 6850 5G bežični usmjerivač Gigabit Ethernet Dvofrekvencijski (2,4 GHz / 5 GHz)...

FRITZ!Box 6850 5G, Wi-Fi 5 (802.11ac), Dvofrekvencijski (2,4 GHz / 5 GHz), Ethernet LAN ...

Dostupno
577,50 €
PDV u cijeni
SKU: O3C00

ASUS RT-AX57 AX3000 AiMesh Dual Band WLAN Router

ASUS RT-AX57 AX3000 AiMesh Dual Band WLAN Router

Dostupno
90,75 €
PDV u cijeni
SKU: R T4U

TP-LINK AC1300 Archer T4U 1300MBit Dualband USB-WLAN-ac Stick

TP-LINK AC1300 Archer T4U 1300MBit Dualband USB-WLAN-ac Stick

Dostupno
27,50 €
PDV u cijeni
SKU: 28962

Equip 133491 prilagodnik za video kabel 0,15 m USB Tip-C HDMI Crno, Sivo...

Equip 133491, 0,15 m, USB Tip-C, HDMI, Muški, Ženski, Ravni

Dostupno
17,88 €
PDV u cijeni
SKU: 70253

DIGITUS USB2.0 3-Port HUB & Fast Ethernet LAN-Adapter mit Typ-C Anschluss

DIGITUS USB2.0 3-Port HUB & Fast Ethernet LAN-Adapter mit Typ-C Anschluss

Dostupno
22,00 €
PDV u cijeni
SKU: G-D-2

Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-D-2 modul mrežnih primopredajnika Optička vlakna 10000 Mbit/s SFP+ 1310 nm

Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-D-2, Optička vlakna, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, 10000 m, 1310 nm

Dostupno
110,00 €
PDV u cijeni
SKU: C220L

TP-LINK MC220L 1000BASE-SX/LX/LH auf 1000Base-T Medienkonverter

TP-LINK MC220L 1000BASE-SX/LX/LH auf 1000Base-T Medienkonverter

Dostupno
19,25 €
PDV u cijeni
SKU: 311LM

TP-LINK TL-SM311LM MiniGBIC-Modul

TP-LINK TL-SM311LM MiniGBIC-Modul

Dostupno
22,00 €
PDV u cijeni
SKU: 00EUS

Netgear GS324 24-Port Gigabit Ethernet Switch

Netgear GS324 24-Port Gigabit Ethernet Switch

Dostupno
114,13 €
PDV u cijeni
SKU: 00PES

Netgear GS308EPP 8 Port Gigabit PoE+ Smart Managed Plus Switch

Netgear GS308EPP 8 Port Gigabit PoE+ Smart Managed Plus Switch

Dostupno
137,50 €
PDV u cijeni
SKU: 00PES

Netgear GS305EPP 5 Port Gigabit PoE+ Smart Managed Plus Switch

Netgear GS305EPP 5 Port Gigabit PoE+ Smart Managed Plus Switch

Dostupno
105,88 €
PDV u cijeni
SKU: 00EUS

Netgear GS108PP 8-Port Gigabit Switch PoE+ unmanaged

Netgear GS108PP 8-Port Gigabit Switch PoE+ unmanaged

Dostupno
134,75 €
PDV u cijeni
SKU: 00PES

NETGEAR GS110EMX Upravljano L2 10G Ethernet (100/1000/10000) Crno

NETGEAR GS110EMX, Upravljano, L2, 10G Ethernet (100/1000/10000), Montaža u poslužiteljski ...

Dostupno
288,75 €
PDV u cijeni
SKU: 00EUS

Netgear GS748T ProSafe 48x Smart Gigabit Switch (4x SFP)

Netgear GS748T ProSafe 48x Smart Gigabit Switch (4x SFP)

Dostupno
422,13 €
PDV u cijeni
SKU: 00PES

Netgear GS605 5x Gigabit Switch 10/100/1000MBit

Netgear GS605 5x Gigabit Switch 10/100/1000MBit

Dostupno
20,63 €
PDV u cijeni
SKU: 00EUS

Netgear JGS524-200EUS 24x Gigabit Switch

Netgear JGS524-200EUS 24x Gigabit Switch

Dostupno
136,13 €
PDV u cijeni
SKU: 02093

Pristupna Točka TP-Link RE450 WiFi Dual AC1750 LAN Gbit

Pristupna Točka TP-Link RE450 WiFi Dual AC1750 LAN Gbit

Dostupno
56,53 €
PDV u cijeni
SKU: 65446

Stolni prespojnik TP-Link TL-SG108 16 Mbps

Stolni prespojnik TP-Link TL-SG108 16 Mbps

Dostupno
29,80 €
PDV u cijeni
SKU: 77513

Pristupna Točka HPE R4W02A ...

Pristupna Točka HPE R4W02A Bijela

Dostupno
144,11 €
PDV u cijeni
SKU: 01514

Kensington SmartFit Easy Riser Go Postolje za prijenosno računalo Sivo 43,2 cm (17")...

Kensington SmartFit Easy Riser Go, Postolje za prijenosno računalo, Sivo, 43,2 cm (17"), ...

Dostupno
25,30 €
PDV u cijeni
SKU: 37845

Hub USB Lenovo 40B00300EU Crna Crvena Siva 230 W

Hub USB Lenovo 40B00300EU Crna Crvena Siva 230 W

Dostupno
423,93 €
PDV u cijeni
SKU: 02601

Pristupna Točka Aruba Instant On AP11 Bijela 300 Mbps-867 Mbps

Pristupna Točka Aruba Instant On AP11 Bijela 300 Mbps-867 Mbps

Dostupno
110,79 €
PDV u cijeni
SKU: 00989

Router Xiaomi ‎DVB4224GL 300 Mbps Bijela

Router Xiaomi ‎DVB4224GL 300 Mbps Bijela

Dostupno
19,85 €
PDV u cijeni
SKU: 12527

IP Kamera Xiaomi Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080p

IP Kamera Xiaomi Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080p

Dostupno
66,00 €
PDV u cijeni
SKU: 36274

TP-Link Tapo C225 IP sigurnosna kamera U zatvorenom 2560 x 1440 pikseli Stolni...

TP-Link Tapo C225, IP sigurnosna kamera, U zatvorenom, Bežično, CE, RCM, WEEE, EAC, ...

Dostupno
60,99 €
PDV u cijeni
SKU: 02353

IP Kamera Xiaomi C200

IP Kamera Xiaomi C200

Dostupno
34,26 €
PDV u cijeni
SKU: 45769

Kensington UH1440P Žičano USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Srebro

Kensington UH1440P, Žičano, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, 85 W, 3,5 mm, 10,1000,100 ...

Dostupno
152,89 €
PDV u cijeni
SKU: 39127

Router D-Link DWR-953V2 1200 Mbps Wi-Fi 5

Router D-Link DWR-953V2 1200 Mbps Wi-Fi 5

Dostupno
151,28 €
PDV u cijeni
SKU: 43545

Prekidač ZyXEL GS1008HP-EU0101F Gigabit Ethernet

Prekidač ZyXEL GS1008HP-EU0101F Gigabit Ethernet

Dostupno
105,69 €
PDV u cijeni
SKU: 35166

CoolBox COO-HUC4U3 sučelje čvorišta USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C 5000...

CoolBox COO-HUC4U3, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, ...

Dostupno
14,35 €
PDV u cijeni
SKU: 81838

Hub USB D-Link DUB-2325 Crna

Hub USB D-Link DUB-2325 Crna

Dostupno
62,11 €
PDV u cijeni
SKU: 81839

Hub USB D-Link DUB-2327 Crna

Hub USB D-Link DUB-2327 Crna

Dostupno
54,70 €
PDV u cijeni
SKU: 25496

Ednet 85040 sučelje čvorišta USB 2.0 480 Mbit/s Crno

Ednet 85040, USB 2.0, USB 2.0, 480 Mbit/s, Crno, 15 mm, 94 mm

Dostupno
11,40 €
PDV u cijeni
SKU: 45556

Prekidač HPE Ion 1930 Crna

Prekidač HPE Ion 1930 Crna

Dostupno
297,55 €
PDV u cijeni
SKU: 51223

Strong Powerline Wi-Fi 600 Kit 600 Mbit/s Ethernet LAN veza Bijelo

Strong Powerline Wi-Fi 600 Kit, 600 Mbit/s, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, Tip F, 10,100 ...

Dostupno
49,86 €
PDV u cijeni
SKU: 37718

Pristupna Točka TP-Link EAP620 HD Bijela

Pristupna Točka TP-Link EAP620 HD Bijela

Dostupno
172,96 €
PDV u cijeni
SKU: 18756

Hub USB HP 4J0A2AA#ABB Crna 120 W

Hub USB HP 4J0A2AA#ABB Crna 120 W

Dostupno
269,41 €
PDV u cijeni
SKU: 24425

HP USB-C Travel Hub G2

HP USB-C Travel Hub G2, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, 90 W, Crno, 60 Hz, HDMI, USB ...

Dostupno
52,50 €
PDV u cijeni
SKU: 30254

Ardistel 027201 dodatak za igraći upravljač Kabel kontrolera za igranje

Ardistel 027201, PlayStation 4, Kabel kontrolera za igranje, Crno, Blister

Dostupno
5,74 €
PDV u cijeni
SKU: 96302

EZVIZ HB8 Sferičan IP sigurnosna kamera Vanjski 2560 x 1440 pikseli Stropni/zidni

EZVIZ HB8, IP sigurnosna kamera, Vanjski, Žičano i bežično, 2400 - 24835 MHz, ...

Dostupno
292,08 €
PDV u cijeni
SKU: 45434

HPE OfficeConnect 1420 24G Neupravljano Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Crno

HPE OfficeConnect 1420 24G, Neupravljano, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Puni dostrani ...

Dostupno
246,79 €
PDV u cijeni
SKU: 39887

Pristupna Točka TP-Link CPE710 Bijela

Pristupna Točka TP-Link CPE710 Bijela

Dostupno
84,28 €
PDV u cijeni
SKU: 40378

Pristupna Točka TP-Link EAP610-Outdoor Bijela

Pristupna Točka TP-Link EAP610-Outdoor Bijela

Dostupno
180,65 €
PDV u cijeni
SKU: 92655

HYPER HD319B USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Sivo

HYPER HD319B, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, Sivo, MicroSD (TransFlash), SD, 3.5mm, ...

Dostupno
54,05 €
PDV u cijeni
SKU: 34019

Prekidač ZyXEL GS1915-8EP

Prekidač ZyXEL GS1915-8EP

Dostupno
164,41 €
PDV u cijeni
SKU: 88123

D-Link DGS-3130-54S/E mrežni prekidač Upravljano L3 10G Ethernet (100/1000/10000) Sivo

D-Link DGS-3130-54S/E, Upravljano, L3, 10G Ethernet (100/1000/10000), Montaža u ...

Dostupno
2.169,10 €
PDV u cijeni
SKU: 51384

Mini USB Wifi Adapter TP-Link Archer T3U AC1300

Mini USB Wifi Adapter TP-Link Archer T3U AC1300

Dostupno
21,09 €
PDV u cijeni

Ruijie Networks RG-RAP6262 WLAN pristupna točka 2402 Mbit/s Bijelo

Ruijie Networks RG-RAP6262, 2402 Mbit/s, 574 Mbit/s, 2402 Mbit/s, 2.4 - 5 GHz, 512 ...

Dostupno
580,71 €
PDV u cijeni
SKU: 26666

Pristupna Točka Ruijie RG-RAP1201 Bijela

Pristupna Točka Ruijie RG-RAP1201 Bijela

Dostupno
151,99 €
PDV u cijeni
SKU: 26793

Pristupna Točka Ruijie RG-RAP2260 Bijela

Pristupna Točka Ruijie RG-RAP2260 Bijela

Dostupno
364,90 €
PDV u cijeni

Router Ruijie Networks

Router Ruijie Networks

Dostupno
228,09 €
PDV u cijeni
SKU: 2YL-A

Xiaomi Motion-Activated Night Light 2 Bluetooth Ambijentalna rasvjeta

Xiaomi Motion-Activated Night Light 2 Bluetooth, Ambijentalna rasvjeta, Bijelo, ABS, ...

Dostupno
16,50 €
PDV u cijeni
SKU: D02YL

Xiaomi Mi Bedside Lamp 2 stolna lampa 9 W LED E Bijelo

Xiaomi Mi Bedside Lamp 2, Bijelo, Univerzalno, Moderna, CE, 9 W, LED

Dostupno
44,00 €
PDV u cijeni
SKU: W10-L

Transmedia Smart 3-way power strip with 4 USB charging ports (total 5V 2,1A)...

Transmedia Smart 3-way power strip with 4 USB charging ports (total 5V 2,1A)

Dostupno
28,88 €
PDV u cijeni
SKU: -P100

TP-Link Tapo P100 Mini Smart Wi-Fi Socket

TP-Link Tapo P100 Mini Smart Wi-Fi Socket

Dostupno
16,50 €
PDV u cijeni
SKU: W11-L

Transmedia Smart 6-way power strip with 4 USB charging ports (max. 5V 4A)...

Transmedia Smart 6-way power strip with 4 USB charging ports (max. 5V 4A)

Dostupno
66,00 €
PDV u cijeni
SKU: T30-B

Ezviz T30-B smart plug WIFI

Ezviz T30-B smart plug WIFI

Dostupno
17,88 €
PDV u cijeni
SKU: T30-A

EZVIZ T30-10A-EU pametna utičnica Dom Bijelo

EZVIZ T30-10A-EU, Bežično, Wi-Fi, 2400 MHz, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), U ...

Dostupno
9,63 €
PDV u cijeni
SKU: -01-W

Gembird TSL-PS-S1M-01-W modularna utičnica Tip F Bijelo

Gembird TSL-PS-S1M-01-W, Tip F, 2400 MHz, Bijelo, Sjajno, Napajanje, 220 - 240 V

Dostupno
13,75 €
PDV u cijeni
SKU: 4U-01

Gembird Smart power strip with USB charger, 4 sockets, black

Gembird Smart power strip with USB charger, 4 sockets, black

Dostupno
38,50 €
PDV u cijeni
SKU: -01-W

Gembird Smart power strip with USB charger, 4 sockets, white

Gembird Smart power strip with USB charger, 4 sockets, white

Dostupno
39,88 €
PDV u cijeni
SKU: J03HL

Xiaomi Mi Camera 2K Magnetic Mount, MJSXJ03HL

Xiaomi Mi Camera 2K Magnetic Mount, MJSXJ03HL

Dostupno
35,75 €
PDV u cijeni