Ubiquiti USW-Pro-Aggregation - UniFi 28 Fiber Ports 10 Gigabit Aggregation Switch

Ubiquiti USW-Pro-Aggregation - UniFi 28 Fiber Ports 10 Gigabit Aggregation Switch

Dostupno
1.122,00 €
PDV u cijeni
SKU: 4S+IN

MikroTik Cloud Router Switch with 4x 10G SFP slots 1x GbE

MikroTik Cloud Router Switch with 4x 10G SFP slots 1x GbE

Dostupno
169,13 €
PDV u cijeni
SKU: 2S+IN

MikroTik Cloud Smart Switch CSS610-8P-2S IN

MikroTik Cloud Smart Switch CSS610-8P-2S IN

Dostupno
243,38 €
PDV u cijeni

Ubiquiti Networks 24xGbE RJ45 with 16 of them 802.3at PoE ports 2x 1G...

Ubiquiti Networks 24xGbE RJ45 with 16 of them 802.3at PoE ports 2x 1G SFP Slots with ...

Dostupno
478,50 €
PDV u cijeni

Planet 16-Port 10 100 1000T 802.3at PoE 2-Port 10 100 1000T 2-Port 1000X...

Planet 16-Port 10 100 1000T 802.3at PoE 2-Port 10 100 1000T 2-Port 1000X SFP Desktop ...

Dostupno
243,38 €
PDV u cijeni
SKU: S105G

TP-Link 5-Port 1GbE RJ45 Metal Desktop Switch

TP-Link 5-Port 1GbE RJ45 Metal Desktop Switch

Dostupno
15,13 €
PDV u cijeni
SKU: 1005D

TP-Link 5-Port Gigabit Desktop Switch

TP-Link 5-Port Gigabit Desktop Switch

Dostupno
16,50 €
PDV u cijeni

Ubiquiti UniFi Switch USW-Pro-24

Ubiquiti UniFi Switch USW-Pro-24

Dostupno
507,38 €
PDV u cijeni
SKU: 1008G

TP-Link 8-Port 1GbE RJ45 Plastic Desktop Switch

TP-Link 8-Port 1GbE RJ45 Plastic Desktop Switch

Dostupno
23,38 €
PDV u cijeni
SKU: 51210

Mikrotik Cloud Router Switch CRS354-48P-4S+2Q+RM, 48xG-LAN (svi PoE-out), 4x10G SFP+, 2x40G QSFP+ cages,...

- If you are looking for a single switch that will put your network setup ahead of the ...

Dostupno
1.066,54 €
PDV u cijeni
SKU: 48559

Mikrotik Cloud Router Switch CRS354-48G-4S+2Q+RM, 48×G-LAN RJ45, 4×10G SFP+, 2×40G QSFP+, RouterOS L5,...

- If you are looking for a single switch that will put your network setup ahead of the ...

Dostupno
595,66 €
PDV u cijeni
SKU: 47061

Mikrotik Cloud Router Switch CRS312-4C+8XG-RM, 8×1G/2.5G/5G/10G RJ45, 4×Combo ports (1G/2.5G/5G/10G RJ45 ili 10G...

- Switch of the future: the first MikroTik product with 10G RJ45 Ethernet ports and ...

Dostupno
747,78 €
PDV u cijeni
SKU: 42876

Mikrotik Cloud Router Switch CRS328-4C-20S-4S+RM, 800 MHz CPU, 512MB RAM, 24×SFP, 4×SFP+, 4×Combo,...

- The CRS328-4C-20S-4S+RM is a 28 independent port switch with a combo group - This ...

Dostupno
479,73 €
PDV u cijeni
SKU: 36500

Mikrotik Cloud Router Switch CRS106-1C-5S, QCA8511 400MHz CPU, 128MB RAM, 1×Combo port (Gigabit...

- The Cloud Router Switch 106-1C-5S is a desktop size smart switch, equipped with one ...

Dostupno
64,10 €
PDV u cijeni
SKU: .5034

Roline VALUE printer preklopnik 4-portni USB2.0, ručni

Description - This USB Switch offers the possibility for 4 PCs to share a single USB ...

Dostupno
18,45 €
PDV u cijeni
SKU: G-D-2

Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-D-2 modul mrežnih primopredajnika Optička vlakna 10000 Mbit/s SFP+ 1310 nm

Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-D-2, Optička vlakna, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, 10000 m, 1310 nm

Dostupno
110,00 €
PDV u cijeni
SKU: C220L

TP-LINK MC220L 1000BASE-SX/LX/LH auf 1000Base-T Medienkonverter

TP-LINK MC220L 1000BASE-SX/LX/LH auf 1000Base-T Medienkonverter

Dostupno
19,25 €
PDV u cijeni
SKU: 311LM

TP-LINK TL-SM311LM MiniGBIC-Modul

TP-LINK TL-SM311LM MiniGBIC-Modul

Dostupno
22,00 €
PDV u cijeni
SKU: 00EUS

Netgear GS324 24-Port Gigabit Ethernet Switch

Netgear GS324 24-Port Gigabit Ethernet Switch

Dostupno
114,13 €
PDV u cijeni
SKU: 00PES

Netgear GS308EPP 8 Port Gigabit PoE+ Smart Managed Plus Switch

Netgear GS308EPP 8 Port Gigabit PoE+ Smart Managed Plus Switch

Dostupno
137,50 €
PDV u cijeni
SKU: 00PES

Netgear GS305EPP 5 Port Gigabit PoE+ Smart Managed Plus Switch

Netgear GS305EPP 5 Port Gigabit PoE+ Smart Managed Plus Switch

Dostupno
105,88 €
PDV u cijeni
SKU: 00EUS

Netgear GS108PP 8-Port Gigabit Switch PoE+ unmanaged

Netgear GS108PP 8-Port Gigabit Switch PoE+ unmanaged

Dostupno
134,75 €
PDV u cijeni
SKU: 00PES

NETGEAR GS110EMX Upravljano L2 10G Ethernet (100/1000/10000) Crno

NETGEAR GS110EMX, Upravljano, L2, 10G Ethernet (100/1000/10000), Montaža u poslužiteljski ...

Dostupno
288,75 €
PDV u cijeni
SKU: 00EUS

Netgear GS748T ProSafe 48x Smart Gigabit Switch (4x SFP)

Netgear GS748T ProSafe 48x Smart Gigabit Switch (4x SFP)

Dostupno
422,13 €
PDV u cijeni
SKU: 00PES

Netgear GS605 5x Gigabit Switch 10/100/1000MBit

Netgear GS605 5x Gigabit Switch 10/100/1000MBit

Dostupno
20,63 €
PDV u cijeni
SKU: 00EUS

Netgear JGS524-200EUS 24x Gigabit Switch

Netgear JGS524-200EUS 24x Gigabit Switch

Dostupno
136,13 €
PDV u cijeni
SKU: 65446

Stolni prespojnik TP-Link TL-SG108 16 Mbps

Stolni prespojnik TP-Link TL-SG108 16 Mbps

Dostupno
29,80 €
PDV u cijeni
SKU: 43545

Prekidač ZyXEL GS1008HP-EU0101F Gigabit Ethernet

Prekidač ZyXEL GS1008HP-EU0101F Gigabit Ethernet

Dostupno
105,69 €
PDV u cijeni
SKU: 45556

Prekidač HPE Ion 1930 Crna

Prekidač HPE Ion 1930 Crna

Dostupno
297,55 €
PDV u cijeni
SKU: 45434

HPE OfficeConnect 1420 24G Neupravljano Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Crno

HPE OfficeConnect 1420 24G, Neupravljano, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Puni dostrani ...

Dostupno
246,79 €
PDV u cijeni
SKU: 34019

Prekidač ZyXEL GS1915-8EP

Prekidač ZyXEL GS1915-8EP

Dostupno
164,41 €
PDV u cijeni
SKU: 88123

D-Link DGS-3130-54S/E mrežni prekidač Upravljano L3 10G Ethernet (100/1000/10000) Sivo

D-Link DGS-3130-54S/E, Upravljano, L3, 10G Ethernet (100/1000/10000), Montaža u ...

Dostupno
2.169,10 €
PDV u cijeni
SKU: 3452X

TP-Link JetStream 52-Port Gigabit L2 Upravljivi Switch 4 10G SFP

TP-Link JetStream 52-Port Gigabit L2 Upravljivi Switch 4 10G SFP

Dostupno
649,00 €
PDV u cijeni
SKU: S2QRM

MikroTik ( CRS354-48G-4S 2Q RM) Cloud Router Switch with 48 x 1GbE RJ45...

MikroTik ( CRS354-48G-4S 2Q RM) Cloud Router Switch with 48 x 1GbE RJ45 ports 4 x 10G SFP ...

Dostupno
602,25 €
PDV u cijeni
SKU: G3452

TP-Link T2600G-52TS(TL-SG3452) Upravljano L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Crno

TP-Link T2600G-52TS(TL-SG3452), Upravljano, L2, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Montaža u ...

Dostupno
416,63 €
PDV u cijeni
SKU: 2Q+RM

MikroTik 26 Port Cloud Router Switch 2x 40G QSFP ports 24x 10G SFP...

MikroTik 26 Port Cloud Router Switch 2x 40G QSFP ports 24x 10G SFP Slots

Dostupno
650,38 €
PDV u cijeni

Ubiquiti Networks NanoSwitch outdoor 4-port Gigabit switch with PoE passthrough

Ubiquiti Networks NanoSwitch outdoor 4-port Gigabit switch with PoE passthrough

Dostupno
39,88 €
PDV u cijeni
SKU: BER 9

MikroTik netFiber 9 (CRS310-1G-5S-4S OUT) Outdoor 10-Port SFP Switch

MikroTik netFiber 9 (CRS310-1G-5S-4S OUT) Outdoor 10-Port SFP Switch

Dostupno
246,13 €
PDV u cijeni
SKU: ILITY

Ubiquiti USW-Flex-Utility

Ubiquiti USW-Flex-Utility, Ugrađeno na stup, Zidna montaža, U zatvorenom i na otvorenom

Dostupno
63,25 €
PDV u cijeni

Ubqiutii Networks 5-Port L2 Gigabit Switch with PoE Support

Ubqiutii Networks 5-Port L2 Gigabit Switch with PoE Support

Dostupno
129,25 €
PDV u cijeni
SKU: R 16P

MikroTik (CRS318-16P-2S OUT) outdoor 18 port switch with 16 Gigabit PoE-out ports and...

MikroTik (CRS318-16P-2S OUT) outdoor 18 port switch with 16 Gigabit PoE-out ports and 2 ...

Dostupno
268,13 €
PDV u cijeni
SKU: 15FR

MikroTik outdoor 18 port switch with 15 reverse PoE ports and SFP

MikroTik outdoor 18 port switch with 15 reverse PoE ports and SFP

Dostupno
177,38 €
PDV u cijeni
SKU: 2XQIN

MikroTik Cloud Router Switch CRS510-8XS-2XQ-IN

MikroTik Cloud Router Switch CRS510-8XS-2XQ-IN

Dostupno
906,13 €
PDV u cijeni
SKU: Q-OUT

Mikrotik CRS504-4XQ-OUT mrežni prekidač Upravljano L3 Fast Ethernet (10/100) Podrška za napajanje putem...

Mikrotik CRS504-4XQ-OUT, Upravljano, L3, Fast Ethernet (10/100), Podrška za napajanje ...

Dostupno
809,88 €
PDV u cijeni
SKU: XQ-IN

MikroTik Cloud Router Switch, CRS504-4XQ-IN, 4 x QSFP28, 1 x RJ45

MikroTik Cloud Router Switch, CRS504-4XQ-IN, 4 x QSFP28, 1 x RJ45

Dostupno
741,13 €
PDV u cijeni
SKU: 8S+IN

Mikrotik CRS309-1G-8S+ Upravljano Gigabit Ethernet (10/100/1000) Podrška za napajanje putem Etherneta (PoE) Bijelo...

Mikrotik CRS309-1G-8S+, Upravljano, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Podrška za napajanje ...

Dostupno
259,88 €
PDV u cijeni

Ubqiutii Networks UniFi Switch Flex XG, 4 x 10GbE Ports

Ubqiutii Networks UniFi Switch Flex XG, 4 x 10GbE Ports

Dostupno
391,88 €
PDV u cijeni

TP-Link JetStream 16-Port 10GE SFP L2 Managed Switch

TP-Link JetStream 16-Port 10GE SFP L2 Managed Switch

Dostupno
580,25 €
PDV u cijeni
SKU: ATION

Ubiquiti USW-AGGREGATION mrežni prekidač Upravljano L2 1U Srebro

Ubiquiti USW-AGGREGATION, Upravljano, L2, Montaža u poslužiteljski ormar, 1U

Dostupno
346,50 €
PDV u cijeni

TP-Link JetStream 8-Port 10GE SFP L2 Managed Switch

TP-Link JetStream 8-Port 10GE SFP L2 Managed Switch

Dostupno
310,75 €
PDV u cijeni

TP-Link JetStream 6-Port 10GE L2 Managed Switch with 4-Port PoE

TP-Link JetStream 6-Port 10GE L2 Managed Switch with 4-Port PoE

Dostupno
646,25 €
PDV u cijeni
SKU: 22VHP

PLANET GSD-1222VHP mrežni prekidač Neupravljano Gigabit Ethernet (10/100/1000) Podrška za napajanje putem Etherneta...

PLANET GSD-1222VHP, Neupravljano, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Puni dostrani ispis, ...

Dostupno
215,88 €
PDV u cijeni

Ubiquiti Networks EdgeSwitch 8x GbE, 2x SFP, POE , 150W

Ubiquiti Networks EdgeSwitch 8x GbE, 2x SFP, POE , 150W

Dostupno
246,13 €
PDV u cijeni

Planet 10-port Unmanaged PoE Switch (8x 100mbps RJ45 30W port PoE 802.3at ports...

Planet 10-port Unmanaged PoE Switch (8x 100mbps RJ45 30W port PoE 802.3at ports (120W) 2x ...

Dostupno
90,75 €
PDV u cijeni

Planet 8-Port 1GbE RJ45 802.3at PoE 2-Port 1GbE RJ45 Desktop Switch (120 watts)...

Planet 8-Port 1GbE RJ45 802.3at PoE 2-Port 1GbE RJ45 Desktop Switch (120 watts)

Dostupno
123,75 €
PDV u cijeni
SKU: HP-EI

HikVision 8 Port Fast Ethernet Smart POE Switch

HikVision 8 Port Fast Ethernet Smart POE Switch

Dostupno
116,88 €
PDV u cijeni
SKU: 2016P

Tp-Link JetStream 16-Port Gigabit Smart Switch with 8-Port PoE

Tp-Link JetStream 16-Port Gigabit Smart Switch with 8-Port PoE

Dostupno
224,13 €
PDV u cijeni
SKU: -8P2S

PLANET GS-4210-8P2S mrežni prekidač Upravljano Gigabit Ethernet (10/100/1000) Podrška za napajanje putem Etherneta...

PLANET GS-4210-8P2S, Upravljano, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Puni dostrani ispis, ...

Dostupno
222,75 €
PDV u cijeni
SKU: 08HPS

PLANET FGSD-1008HPS mrežni prekidač Upravljano Fast Ethernet (10/100) Podrška za napajanje putem Etherneta...

PLANET FGSD-1008HPS, Upravljano, Fast Ethernet (10/100), Puni dostrani ispis, Podrška za ...

Dostupno
187,00 €
PDV u cijeni
SKU: -804P

PLANET GSD-804P mrežni prekidač Neupravljano Gigabit Ethernet (10/100/1000) Podrška za napajanje putem Etherneta...

PLANET GSD-804P, Neupravljano, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Puni dostrani ispis, ...

Dostupno
92,13 €
PDV u cijeni

Planet 9-Port PoE Switch (9x 1GbE RJ45 ports with 8x 30w port PoE...

Planet 9-Port PoE Switch (9x 1GbE RJ45 ports with 8x 30w port PoE (120w)Desktop Switch

Dostupno
133,38 €
PDV u cijeni

Ubiquiti Networks 5-pack UniFi 8-Port Managed Gigabit Switch w 4 802.3af PoE Ports...

Ubiquiti Networks 5-pack UniFi 8-Port Managed Gigabit Switch w 4 802.3af PoE Ports

Dostupno
688,88 €
PDV u cijeni

Ubiquiti Networks UniFi 8-Port Managed Gigabit Switch w 4 802.3af PoE Ports

Ubiquiti Networks UniFi 8-Port Managed Gigabit Switch w 4 802.3af PoE Ports

Dostupno
141,63 €
PDV u cijeni

Ubiquiti Networks UniFi 8-Port Managed PoE GbE Switch with SFP

Ubiquiti Networks UniFi 8-Port Managed PoE GbE Switch with SFP

Dostupno
270,88 €
PDV u cijeni
SKU: 22VHP

PLANET FGSD-1022VHP mrežni prekidač Neupravljano L2 Fast Ethernet (10/100) Podrška za napajanje putem...

PLANET FGSD-1022VHP, Neupravljano, L2, Fast Ethernet (10/100), Podrška za napajanje putem ...

Dostupno
177,38 €
PDV u cijeni
SKU: 2210P

TP-Link Omada SG2210P mrežni prekidač Upravljano L2/L2+ Gigabit Ethernet (10/100/1000) Podrška za napajanje...

TP-Link Omada SG2210P, Upravljano, L2/L2+, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Podrška za ...

Dostupno
163,63 €
PDV u cijeni

Planet MGS-910XP - 8-Port 10 100 1000 2500T 802.3at PoE 1-Port 10G SFP...

Planet MGS-910XP - 8-Port 10 100 1000 2500T 802.3at PoE 1-Port 10G SFP

Dostupno
189,75 €
PDV u cijeni
SKU: 2008P

JetStream 8-Port Gigabit Smart Switch with 4-Port PoE

JetStream 8-Port Gigabit Smart Switch with 4-Port PoE

Dostupno
121,00 €
PDV u cijeni
SKU: .8222

Extralink EX.8222 mrežni prekidač Upravljano L2/L4 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Podrška za napajanje putem...

Extralink EX.8222, Upravljano, L2/L4, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Podrška za ...

Dostupno
136,13 €
PDV u cijeni
SKU: .3906

Extralink Ceres Unmanaged PoE Switch 8x 100Mb s PoE, 2 x Uplink

Extralink Ceres Unmanaged PoE Switch 8x 100Mb s PoE, 2 x Uplink

Dostupno
63,25 €
PDV u cijeni
SKU: 14312

Extralink EX.14312 mrežni prekidač Neupravljano L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Podrška za napajanje putem...

Extralink EX.14312, Neupravljano, L2, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Podrška za ...

Dostupno
100,38 €
PDV u cijeni

Ubiquiti UISP-S, UISP Switch

Ubiquiti UISP-S, UISP Switch

Dostupno
149,88 €
PDV u cijeni

Ubiquiti UniFi Switch USW-Lite-8-PoE

Ubiquiti UniFi Switch USW-Lite-8-PoE

Dostupno
141,63 €
PDV u cijeni
SKU: 210MP

JetStream 10-Portni Gigabit Smart Switch sa 8 x PoE, 150W

JetStream 10-Portni Gigabit Smart Switch sa 8 x PoE, 150W

Dostupno
202,13 €
PDV u cijeni

Ubiquiti USW-Enterprise-8-PoE - UniFi L3 Managed Switch Enterprise 8 PoE

Ubiquiti USW-Enterprise-8-PoE - UniFi L3 Managed Switch Enterprise 8 PoE

Dostupno
562,38 €
PDV u cijeni
SKU: -8P2C

PLANET IPv4/IPv6, 8-Port Managed Upravljano L2/L4 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Podrška za napajanje putem...

PLANET IPv4/IPv6, 8-Port Managed, Upravljano, L2/L4, Gigabit Ethernet (10/100/1000), ...

Dostupno
243,38 €
PDV u cijeni
SKU: 108PE

TP-Link TL-SG108PE 8-Portni Gigabit Stolni PoE Smart Switch

TP-Link TL-SG108PE 8-Portni Gigabit Stolni PoE Smart Switch

Dostupno
75,63 €
PDV u cijeni
SKU: 0HP-E

HikVision 8-Port GbE RJ45 PoE (110W) 1GbE RJ45 1G SFP Unamanged Switch

HikVision 8-Port GbE RJ45 PoE (110W) 1GbE RJ45 1G SFP Unamanged Switch

Dostupno
144,38 €
PDV u cijeni
SKU: P-EHS

HikVision 8-Port GbE RJ45 PoE (110W) 2 x 1G SFP Unmanaged Harsh POE...

HikVision 8-Port GbE RJ45 PoE (110W) 2 x 1G SFP Unmanaged Harsh POE Switch

Dostupno
167,75 €
PDV u cijeni
SKU: -6POE

Ubiquiti UniFi US-XG-6POE mrežni prekidač Upravljano 10G Ethernet (100/1000/10000) Podrška za napajanje putem...

Ubiquiti UniFi US-XG-6POE, Upravljano, 10G Ethernet (100/1000/10000), Puni dostrani ...

Dostupno
617,38 €
PDV u cijeni
SKU: P-EHS

HikVision 4-Port GbE RJ45 PoE (60W) 2 x 1G SFP Unmanaged Harsh POE...

HikVision 4-Port GbE RJ45 PoE (60W) 2 x 1G SFP Unmanaged Harsh POE Switch

Dostupno
104,50 €
PDV u cijeni
SKU: 005LP

TP-Link 5-Port Gigabit Desktop PoE Switch sa 4-Port PoE

TP-Link 5-Port Gigabit Desktop PoE Switch sa 4-Port PoE

Dostupno
45,38 €
PDV u cijeni
SKU: HP-EI

HikVision 4-Port 100Mbps RJ45 PoE (60W) 2x 100Mbps RJ45 Smart Switch

HikVision 4-Port 100Mbps RJ45 PoE (60W) 2x 100Mbps RJ45 Smart Switch

Dostupno
53,63 €
PDV u cijeni
SKU: 1005P

TP-Link 5-Port Gigabit Desktop Switch with 4-Port PoE

TP-Link 5-Port Gigabit Desktop Switch with 4-Port PoE

Dostupno
50,88 €
PDV u cijeni
SKU: 14831

Extralink EX.14831 mrežni prekidač Neupravljano L2 Fast Ethernet (10/100) Podrška za napajanje putem...

Extralink EX.14831, Neupravljano, L2, Fast Ethernet (10/100), Podrška za napajanje putem ...

Dostupno
37,13 €
PDV u cijeni
SKU: 604HP

PLANET GSD-604HP mrežni prekidač Neupravljano Gigabit Ethernet (10/100/1000) Podrška za napajanje putem Etherneta...

PLANET GSD-604HP, Neupravljano, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Podrška za napajanje ...

Dostupno
83,88 €
PDV u cijeni
SKU: 1006P

TP-Link TL-SF1006P

TP-Link TL-SF1006P

Dostupno
46,75 €
PDV u cijeni
SKU: 5P-EI

HikVision 4 Port Fast Ethernet Smart POE Switch

HikVision 4 Port Fast Ethernet Smart POE Switch

Dostupno
49,50 €
PDV u cijeni
SKU: -SIHS

HikVision 4 Port Fast Ethernet Smart Harsh POE Switch

HikVision 4 Port Fast Ethernet Smart Harsh POE Switch

Dostupno
100,38 €
PDV u cijeni
SKU: 05MPE

TP-Link TL-SG105MPE

TP-Link TL-SG105MPE

Dostupno
96,25 €
PDV u cijeni
SKU: 604HP

PLANET FSD-604HP mrežni prekidač Neupravljano Fast Ethernet (10/100) Podrška za napajanje putem Etherneta...

PLANET FSD-604HP, Neupravljano, Fast Ethernet (10/100), Puni dostrani ispis, Podrška za ...

Dostupno
41,25 €
PDV u cijeni
SKU: 4S+RM

MikroTik 24-port Gbe PoE-out switch 4 SFP slots

MikroTik 24-port Gbe PoE-out switch 4 SFP slots

Dostupno
563,75 €
PDV u cijeni
SKU: 6P-SI

HikVision 24 Port Gigabit Smart POE Switch

HikVision 24 Port Gigabit Smart POE Switch

Dostupno
456,50 €
PDV u cijeni
SKU: 4HPS4

PLANET FGSW-2624HPS4 mrežni prekidač Upravljano L2/L4 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Podrška za napajanje putem...

PLANET FGSW-2624HPS4, Upravljano, L2/L4, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Podrška za ...

Dostupno
364,38 €
PDV u cijeni
SKU: 22VHP

PLANET FGSW-2622VHP mrežni prekidač Neupravljano L2 Fast Ethernet (10/100) Podrška za napajanje putem...

PLANET FGSW-2622VHP, Neupravljano, L2, Fast Ethernet (10/100), Podrška za napajanje putem ...

Dostupno
369,88 €
PDV u cijeni
SKU: 20VHP

PLANET GSW-2620VHP mrežni prekidač Neupravljano Gigabit Ethernet (10/100/1000) Podrška za napajanje putem Etherneta...

PLANET GSW-2620VHP, Neupravljano, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Puni dostrani ispis, ...

Dostupno
416,63 €
PDV u cijeni
SKU: 4PL4C

PLANET GS-4210-24PL4C mrežni prekidač Upravljano L2/L4 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Podrška za napajanje putem...

PLANET GS-4210-24PL4C, Upravljano, L2/L4, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Podrška za ...

Dostupno
574,75 €
PDV u cijeni

Ubiquiti UniFi USW-PRO-MAX-24-POE 24 port multi-gigabit PoE switch

Ubiquiti UniFi USW-PRO-MAX-24-POE 24 port multi-gigabit PoE switch

Dostupno
1.023,00 €
PDV u cijeni
SKU: 4P-4G

Cisco CBS250-24P-4G-EU mrežni prekidač Upravljano L2/L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Srebro

Cisco CBS250-24P-4G-EU, Upravljano, L2/L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Montaža u ...

Dostupno
768,63 €
PDV u cijeni
SKU: 2428P

TP-Link JetStream Smart Switch, 24 x Gigabit PoE 802.3af at, 250W

TP-Link JetStream Smart Switch, 24 x Gigabit PoE 802.3af at, 250W

Dostupno
379,50 €
PDV u cijeni
SKU: 24POE

Ubiquiti UniFi USW-ENTERPRISE-24-POE-EU mrežni prekidač Upravljano 2.5G Ethernet (100/1000/2500) Podrška za napajanje putem...

Ubiquiti UniFi USW-ENTERPRISE-24-POE-EU, Upravljano, 2.5G Ethernet (100/1000/2500), ...

Dostupno
999,63 €
PDV u cijeni
SKU: 40HP4

PLANET WGSW-24040HP4 mrežni prekidač Upravljano L2/L4 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Podrška za napajanje putem...

PLANET WGSW-24040HP4, Upravljano, L2/L4, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Puni dostrani ...

Dostupno
548,63 €
PDV u cijeni
SKU: -250W

Ubiquiti EdgeSwitch 24 250W Upravljano L2/L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Podrška za napajanje putem...

Ubiquiti EdgeSwitch 24 250W, Upravljano, L2/L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Podrška ...

Dostupno
486,75 €
PDV u cijeni

Planet Managed 24-Port GbE 802.3at PoE (30w port) 2-Port SFP Switch (300W)

Planet Managed 24-Port GbE 802.3at PoE (30w port) 2-Port SFP Switch (300W)

Dostupno
452,38 €
PDV u cijeni
SKU: K9-EU

Cisco SG350X-24P Upravljano L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Podrška za napajanje putem Etherneta (PoE)...

Cisco SG350X-24P, Upravljano, L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Podrška za napajanje ...

Dostupno
1.029,88 €
PDV u cijeni
SKU: 428MP

TP-Link 24-portni Gigabit JetStream PoE Switch 4 1G SFP

TP-Link 24-portni Gigabit JetStream PoE Switch 4 1G SFP

Dostupno
424,88 €
PDV u cijeni
SKU: 820HP

PLANET GSW-1820HP mrežni prekidač Neupravljano Gigabit Ethernet (10/100/1000) Podrška za napajanje putem Etherneta...

PLANET GSW-1820HP, Neupravljano, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Puni dostrani ispis, ...

Dostupno
288,75 €
PDV u cijeni

Ubiquiti Networks 16xGbE RJ45 with 8 of them 802.3at PoE ports 2x 1G...

Ubiquiti Networks 16xGbE RJ45 with 8 of them 802.3at PoE ports 2x 1G SFP Slots with ...

Dostupno
364,38 €
PDV u cijeni
SKU: 6-POE

Ubiquiti UniFi Switch Lite 16 PoE L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Podrška za napajanje...

Ubiquiti UniFi Switch Lite 16 PoE, L2, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Podrška za ...

Dostupno
251,63 €
PDV u cijeni
SKU: 2218P

TP-Link JetStream TL-SG2218P mrežni prekidač Upravljano L2/L2+ Gigabit Ethernet (10/100/1000) Podrška za napajanje...

TP-Link JetStream TL-SG2218P, Upravljano, L2/L2+, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Podrška ...

Dostupno
291,50 €
PDV u cijeni
SKU: 16HPS

PLANET FGSW-1816HPS mrežni prekidač Upravljano L2 Fast Ethernet (10/100) Podrška za napajanje putem...

PLANET FGSW-1816HPS, Upravljano, L2, Fast Ethernet (10/100), Podrška za napajanje putem ...

Dostupno
284,63 €
PDV u cijeni
SKU: 20VHP

PLANET GSW-1820VHP mrežni prekidač Neupravljano Gigabit Ethernet (10/100/1000) Podrška za napajanje putem Etherneta...

PLANET GSW-1820VHP, Neupravljano, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Puni dostrani ispis, ...

Dostupno
328,63 €
PDV u cijeni
SKU: 16P4C

PLANET GS-4210-16P4C mrežni prekidač Upravljano L2/L4 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Podrška za napajanje putem...

PLANET GS-4210-16P4C, Upravljano, L2/L4, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Podrška za ...

Dostupno
342,38 €
PDV u cijeni
SKU: 22VHP

PLANET FGSW-1822VHP mrežni prekidač Neupravljano Fast Ethernet (10/100) Podrška za napajanje putem Etherneta...

PLANET FGSW-1822VHP, Neupravljano, Fast Ethernet (10/100), Puni dostrani ispis, Podrška ...

Dostupno
314,88 €
PDV u cijeni
SKU: 210PP

TP-Link TL-SG1210PP mrežni prekidač Neupravljano Gigabit Ethernet (10/100/1000) Podrška za napajanje putem Etherneta...

TP-Link TL-SG1210PP, Neupravljano, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Podrška za napajanje ...

Dostupno
181,50 €
PDV u cijeni
SKU: 1210P

TP-Link 10-Port Gigabit Desktop Switch with 8-Port PoE

TP-Link 10-Port Gigabit Desktop Switch with 8-Port PoE

Dostupno
112,75 €
PDV u cijeni
SKU: 10MPE

TP-Link TL-SG1210MPE mrežni prekidač Upravljano L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Podrška za napajanje putem...

TP-Link TL-SG1210MPE, Upravljano, L2, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Podrška za ...

Dostupno
151,25 €
PDV u cijeni
SKU: 8P-SI

HikVision 16 Port Gigabit Smart POE Switch

HikVision 16 Port Gigabit Smart POE Switch

Dostupno
346,50 €
PDV u cijeni
SKU: 210MP

TP-Link TL-SG1210MP mrežni prekidač Neupravljano Gigabit Ethernet (10/100/1000) Podrška za napajanje putem Etherneta...

TP-Link TL-SG1210MP, Neupravljano, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Podrška za napajanje ...

Dostupno
144,38 €
PDV u cijeni
SKU: 16P4S

PLANET IGS-6325-16P4S mrežni prekidač Upravljano L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Podrška za napajanje putem...

PLANET IGS-6325-16P4S, Upravljano, L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Puni dostrani ...

Dostupno
1.087,63 €
PDV u cijeni
SKU: 16P2S

PLANET GS-4210-16P2S mrežni prekidač Upravljano L2/L4 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Podrška za napajanje putem...

PLANET GS-4210-16P2S, Upravljano, L2/L4, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Podrška za ...

Dostupno
328,63 €
PDV u cijeni
SKU: 6S+RM

MikroTik Cloud Router Switch 16x 10Gb SFP 1 GbE RJ45 port ROS LVL...

MikroTik Cloud Router Switch 16x 10Gb SFP 1 GbE RJ45 port ROS LVL 6

Dostupno
539,00 €
PDV u cijeni
SKU: SG105

TP-Link 5-Port 10 100 1000Mbps Desktop Switch

TP-Link 5-Port 10 100 1000Mbps Desktop Switch

Dostupno
17,88 €
PDV u cijeni
SKU: 260GS

MikroTik 5 Port GbE 1 SFP slot Smart Switch

MikroTik 5 Port GbE 1 SFP slot Smart Switch

Dostupno
45,38 €
PDV u cijeni
SKU: -MINI

Ubiquiti UniFi USW Flex Mini Upravljano L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Podrška za napajanje...

Ubiquiti UniFi USW Flex Mini, Upravljano, L2, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Podrška za ...

Dostupno
39,88 €
PDV u cijeni
SKU: 1005G

TP-Link 5-Port 1GbE RJ45 Plastic Desktop Switch

TP-Link 5-Port 1GbE RJ45 Plastic Desktop Switch

Dostupno
17,88 €
PDV u cijeni
SKU: INI-5

Ubiquiti UniFi Switch Flex Mini (5-pack) Upravljano Gigabit Ethernet (10/100/1000) Podrška za napajanje...

Ubiquiti UniFi Switch Flex Mini (5-pack), Upravljano, Gigabit Ethernet (10/100/1000), ...

Dostupno
181,50 €
PDV u cijeni

Planet 5-Port (5x 1GbE RJ45 ports) Switch (Plastic Case)

Planet 5-Port (5x 1GbE RJ45 ports) Switch (Plastic Case)

Dostupno
26,13 €
PDV u cijeni
SKU: D-503

PLANET GSD-503 mrežni prekidač Gigabit Ethernet (10/100/1000) Plavo

PLANET GSD-503, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Puni dostrani ispis, Mogućnost zidne ...

Dostupno
28,88 €
PDV u cijeni
SKU: 60GSP

MikroTik RB260GSP 5-port GbE smart switch 1x SFP cage with PoE out on...

MikroTik RB260GSP 5-port GbE smart switch 1x SFP cage with PoE out on 4 ports

Dostupno
59,13 €
PDV u cijeni
SKU: 2S+RM

MikroTik Cloud Router Switch 24xGbE 2xSFP cage

MikroTik Cloud Router Switch 24xGbE 2xSFP cage

Dostupno
228,25 €
PDV u cijeni

Planet 24-Port RJ45 GbE Switch Unmanaged

Planet 24-Port RJ45 GbE Switch Unmanaged

Dostupno
132,00 €
PDV u cijeni
SKU: 8240F

PLANET MGSW-28240F mrežni prekidač Upravljano L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Plavo

PLANET MGSW-28240F, Upravljano, L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Puni dostrani ispis, ...

Dostupno
754,88 €
PDV u cijeni
SKU: 024DE

TP-Link 24-Port Gigabit Easy Smart Switch

TP-Link 24-Port Gigabit Easy Smart Switch

Dostupno
115,50 €
PDV u cijeni

Planet L2 24-Port RJ45 1GbE Switch 2x 1G SFP Interfaces Mngd Switch

Planet L2 24-Port RJ45 1GbE Switch 2x 1G SFP Interfaces Mngd Switch

Dostupno
226,88 €
PDV u cijeni

Planet L3 24-Port 10 100 1000T 4-Port 10G SFP Managed Ethernet Switch

Planet L3 24-Port 10 100 1000T 4-Port 10G SFP Managed Ethernet Switch

Dostupno
316,25 €
PDV u cijeni
SKU: 24T4X

PLANET Layer 3 24-Port 10/100/1000T Upravljano L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Plavo

PLANET Layer 3 24-Port 10/100/1000T, Upravljano, L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Puni ...

Dostupno
426,25 €
PDV u cijeni
SKU: 428XF

TP-Link TL-SG3428XF JetStream 24-Port SFP L2 Managed Switch with 4 10GE SFP Slots...

TP-Link TL-SG3428XF JetStream 24-Port SFP L2 Managed Switch with 4 10GE SFP Slots

Dostupno
631,13 €
PDV u cijeni
SKU: 3428X

TP-Link 24-portni Gigabit JetStream L2 Upravljivi Switch 4 10G SFP

TP-Link 24-portni Gigabit JetStream L2 Upravljivi Switch 4 10G SFP

Dostupno
309,38 €
PDV u cijeni

Ubiquiti UniFi Switch USW-24 - 24 x GbE 2 x 1G SFP Layer...

Ubiquiti UniFi Switch USW-24 - 24 x GbE 2 x 1G SFP Layer 2

Dostupno
286,00 €
PDV u cijeni
SKU: 24T4S

PLANET IPv4/IPv6, 24-Port Upravljano L2/L4 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Plavo

PLANET IPv4/IPv6, 24-Port, Upravljano, L2/L4, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Puni ...

Dostupno
243,38 €
PDV u cijeni
SKU: G3428

TP-Link JetStream 24-Portni Gigabit Switch

TP-Link JetStream 24-Portni Gigabit Switch

Dostupno
236,50 €
PDV u cijeni

Ubiquiti UniFi Switch USW-48-PoE Gen2

Ubiquiti UniFi Switch USW-48-PoE Gen2

Dostupno
745,25 €
PDV u cijeni

Ubiquiti Managed L2 L3 48 GbE RJ45 PoE 4x10G SFP Slots

Ubiquiti Managed L2 L3 48 GbE RJ45 PoE 4x10G SFP Slots

Dostupno
1.366,75 €
PDV u cijeni
SKU: S2QRM

Mikrotik CRS354-48P-4S+2Q+RM mrežni prekidač Upravljano L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Podrška za napajanje putem...

Mikrotik CRS354-48P-4S+2Q+RM, Upravljano, L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Podrška za ...

Dostupno
1.047,75 €
PDV u cijeni
SKU: 452XP

TP-Link JetStream 48-Port Gigabit and 4-Port 10GE SFP L2 Managed Switch with 48-Port...

TP-Link JetStream 48-Port Gigabit and 4-Port 10GE SFP L2 Managed Switch with 48-Port PoE

Dostupno
992,75 €
PDV u cijeni
SKU: 48P4S

PLANET GS-4210-48P4S mrežni prekidač Upravljano L2/L4 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Podrška za napajanje putem...

PLANET GS-4210-48P4S, Upravljano, L2/L4, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Podrška za ...

Dostupno
904,75 €
PDV u cijeni

Ubiquiti Networks UniFi 48-Port POE Managed Gigabit Switch 500W

Ubiquiti Networks UniFi 48-Port POE Managed Gigabit Switch 500W

Dostupno
990,00 €
PDV u cijeni